Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 40 EUR

Dámske bundy

(9 produkty)
Rýchly výber veľkosti:
V predajni Ferwer nájdete aj originálne a etické kúsky, ktoré vás ochránia pred chladom a vlhkom počas zimných mesiacov. Bundy a kabáty sú vyrobené z recyklovaných alebo prírodných materiálov a ochránia vás nielen pred chladom, ale aj pred dažďom. Prešívané bundy plnené syntetickým recyklovaným perím od spoločnosti Ecoalf sú ideálne na športové oblečenie, turistiku, prechádzky v prírode alebo v meste či zimné horské dobrodružstvá. Kabáty SKFK vyrobené z recyklovaného polyesteru a s certifikátom PETA pre vegánov prinesú do vášho šatníka eleganciu.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Ecoalf Crose Jacket Woman White

Elegantná zateplená dámska bunda Ecoalf vhodná do dažďa, vďaka kapucni a nepremokavému recyklovanému ...

173,90 €

104,89 €

Ecoalf Glacier Because Long Coat Strawberry

S dlhým zimným kabátom Ecoalf Glacier so zapínaním na zips a gombíky si zimu užijete naplno. Nevyhodí vás ani počas daždivých dní, pretože je nepremokavý.

450,89 €

270,89 €

301,90 €

181,90 €

-40%

Ecoalf Siba Jacket Woman Black

181,90 € 301,90 €

-60%

SKFK Loizaga Women Jacket

71,90 € 177,89 €

-40%

-30%

Ecoalf Crose Jacket Woman Black

121,90 € 173,90 €

-40%

Ecoalf Crose Jacket Woman White

104,89 € 173,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top