Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR

O nás

Ponorte sa s nami do skutočne udržateľnej módy, ktorá si rýchlo získa miesto vo vašom šatníku.

Na jednom mieste ponúkame kvalitnú etickú módu z celého sveta, ktorá má minimálny vplyv na životné prostredie a nesie príbeh, ktorý vás zaujme.
Začiatok našej cesty sa začal v roku 2014, keď sme prvýkrát predstavili farebnú značku Inkkas v Českej republike.

Vynikajúca ručne vyrábaná obuv z látok od miestnych výrobcov v Peru, vyrobená podľa zásad a pravidiel spravodlivého obchodu v Mexiku.

Nadchlo nás, že vás tieto farebné a originálne tenisky s príbehom nadchli rovnako ako nás a naša myšlienka ponúkať férovú a etickú módu z celého sveta na jednom mieste sa stáva čoraz viac skutočnosťou.

A tak netrvalo dlho a v roku 2016 sa nám podarilo dohodnúť spoluprácu s ďalšou krásnou a zodpovednou značkou, ktorá vyrába svoje topánky s láskou a z recyklovaných materiálov.

Brazílska značka Perky priniesla do nášho portfólia ešte viac farieb a ľahkosti.

Ďalším míľnikom, ktorý nás utvrdil v tom, o čo sme od začiatku usilovali, bolo sledovanie dokumentuThe True Cost (odporúčame všetkým, ktorí ho ešte nevideli), ktorý odhaľuje kruté podmienky odevného priemyslu a tzv.

V roku 2017 sme oslovili Ecoalf, mladú španielsku značku, ktorá vyrába vegánske topánky z plastov vylovených z dna oceánov alebo ekologické oblečenie z organickej bavlny alebo recyklovaných materiálov, ako sú rybárske siete alebo použité pneumatiky.

Pretože nám záleží na pozadí nášho oblečenia, v roku 2020 sme rozšírili našu ponuku o ďalšiu jedinečnú značku SKFK, ktorá vyrába svoje oblečenie z recyklovanej alebo organickej bavlny v Španielsku.

V roku 2022 sme rozšírili náš sortiment o rad ekologických liekov, ktoré neobsahujú chemické látky a nie sú testované na zvieratách. Okrem toho sme našu webovú stránku preložili do 15 jazykov a predávame do celej Európy.

Za každú objednávku zasadíme strom!
V spolupráci s nadáciou Trees.org pošleme za každý predaný pár topánok alebo oblečenia odmenu vo výške jedného stromu zasadeného v rámci aktuálneho projektu nadácie. Viac informácií nájdete na trees.org.

Na rok 2021 spoločnosť Ferwer prispela
* vysadila viac ako 5 700 stromov
* to pomôže odstrániť viac ako 330 ton CO2

podľa EPA (Agentúra na ochranu životného prostredia) sa 330 ton CO2 rovná
- 1 311 000 míľam najazdeným priemerným vozidlom alebo
- 140 400 galónom benzínu alebo
- 165 500 kilogramom spáleného uhlia alebo
- 38 600 000 dobitých iPhonov

Pri objednávaní nového tovaru vždy vyberáme prepravu, ktorá má najmenšiu uhlíkovú stopu, a každú objednávku balíme do recyklovaného papiera.


Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top