Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR

O nás

Ponorte sa s nami do skutočne udržateľnej módy, ktorá si rýchlo získa miesto vo vašom šatníku.

Na jednom mieste vám ponúkame kvalitnú etickú módu z celého sveta, ktorá má minimálny vplyv na životné prostredie a nesie príbeh, ktorý vás zaujme.
Začiatok našej cesty sa začal v roku 2014, keď sme prvýkrát predstavili farebnú značku Inkkas v Českej republike.

Vynikajúca ručne vyrábaná obuv z látok od miestnych výrobcov v Peru, vyrobená podľa zásad a pravidiel spravodlivého obchodu v Mexiku.

Nadchlo nás, že vás tieto farebné a originálne tenisky s príbehom nadchli rovnako ako nás a naša myšlienka ponúkať férovú a etickú módu z celého sveta na jednom mieste sa stáva čoraz viac skutočnosťou.

Takže netrvalo dlho a v roku 2016 sa nám podarilo dohodnúť spoluprácu s ďalšou krásnou a zodpovednou značkou, ktorá vyrába svoje topánky s láskou a z recyklovaných materiálov.

Brazílska značka Perky priniesla do nášho portfólia ešte viac farieb a ľahkosti.

Ďalším míľnikom, ktorý nás utvrdil v tom, o čo sme od začiatku usilovali, bolo sledovanie dokumentuThe True Cost (odporúčame všetkým, ktorí ho ešte nevideli), ktorý odhaľuje drsné podmienky odevného priemyslu a tzv.

V roku 2017 sme oslovili Ecoalf, mladú španielsku značku, ktorá vyrába vegánske topánky z plastov vylovených z dna oceánov alebo ekologické oblečenie z organickej bavlny alebo recyklovaných materiálov, ako sú rybárske siete alebo použité pneumatiky.

Pretože nám záleží na pozadí nášho oblečenia, v roku 2020 sme rozšírili našu ponuku o ďalšiu jedinečnú značku SKFK, ktorá vyrába svoje oblečenie z recyklovanej alebo organickej bavlny v Španielsku.

V roku 2022 sme rozšírili náš sortiment o rad ekologických liekov, ktoré neobsahujú chemické látky a nie sú testované na zvieratách. Okrem toho sme našu webovú stránku preložili do 15 jazykov a predávame do celej Európy.

Za každú objednávku zasadíme strom!
V spolupráci s nadáciou Trees.org pošleme za každý predaný pár topánok alebo oblečenia odmenu vo výške jedného stromu zasadeného v rámci aktuálneho projektu nadácie. Viac informácií nájdete na trees.org.

V roku 2022 spoločnosť Ferwer prispela
* vysadila viac ako 7 350 stromov
* to pomôže odstrániť viac ako 370 ton CO2

podľa EPA (Agentúra na ochranu životného prostredia) 370 ton CO2 zodpovedá
- 1 450 000 míľam najazdeným priemerným vozidlom alebo
- 156 400 galónom benzínu alebo
- 179 500 kilogramom spáleného uhlia alebo
- 43 600 000 dobitých iPhonov

Pri objednávaní nového tovaru vždy vyberáme prepravu, ktorá má najmenšiu uhlíkovú stopu, a každú objednávku balíme do recyklovaného papiera.


Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top