Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 40 EUR

Ponožky

(12 produkty)
Česká značka Lonka prináša do Ferweru ponožky z prírodných materiálov. Môžete si vybrať z dvoch materiálov. Výroba bambusových ponožiek je šetrná k životnému prostrediu, vlákna neobsahujú chemikálie ani pesticídy, sú mäkké na dotyk a majú prirodzené antibakteriálne a antialergické účinky. Ponožky z organickej bavlny sú vyrobené z kombinácie organickej bavlny a iných materiálov. Suroviny na výrobu prírodných vlákien sa pestujú bez GMO alebo chemikálií, zavlažujú sa dažďovou vodou a ich používanie podporuje miestnych poľnohospodárov. Výrobky z nich sú priedušné, odolné a šetrné k pokožke.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Lonka Ponožky BIO bavlna čierne

Materiály a vlastnosti:. Bavlna - prírodné vlákno s príjemným pocitom a vysokou schopnosťou absorbovať vlhkosť.

4,90 €

4,42 €

Lonka Ponožky BIO bavlna tmavomodré

Materiály a vlastnosti:. Bavlna - prírodné vlákno s príjemným pocitom a vysokou schopnosťou absorbovať vlhkosť.

4,90 €

4,42 €

Lonka Bambusové ponožky nízke čierne

Materiál a vlastnosti:. Viskóza BAMBUS - prírodná priadza s vysokým leskom, ponožky sú veľmi jemné na dotyk, majú prirodzené antibakteriálne účinky a antialergické vlastnosti.

3,90 €

3,51 €

-10%

Lonka

3,51 € 3,90 €

-10%

Lonka

3,51 € 3,90 €

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%

-10%Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top