Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(12 produkty)

Yuuki


Česká značka s veselým názvom Yuuki prináša (nielen) do Ferweru obľúbenú alternatívu k jednorazovým menštruačným vložkám a tampónom - menštruačný kalíšok. Je vyrobený z lekárskeho silikónu a spĺňa prísne zdravotné normy. Môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí, dvoch tvrdostí a tiež dvoch farieb, pretože okrem bežného priehľadného kalíška je k dispozícii aj farebná verzia Rainbow.

Používanie menštruačných kalíškov Yuuki je zdravé a jednoduché, ale aj cenovo výhodné. Kúpna cena je tiež prijateľná, ale ušetríte náklady spojené s mesačným nákupom hygienických výrobkov.

K poháriku môžete pridať aj sterilizačný pohárik, ktorý vám uľahčí starostlivosť. Sterilizačný pohár a šálku môžete vložiť do mikrovlnnej rúry.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top