Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(12 produkty)

Yuuki


Česká značka s veselým názvom Yuuki prináša (nielen) do Ferweru obľúbenú alternatívu k jednorazovým menštruačným vložkám a tampónom - menštruačný kalíšok. Je vyrobený z lekárskeho silikónu a spĺňa prísne zdravotné normy. Môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí, dvoch tvrdostí a tiež dvoch farieb, pretože okrem bežného priehľadného kalíška je k dispozícii aj farebná verzia Rainbow.

Používanie menštruačných kalíškov Yuuki je zdravé a jednoduché, ale aj cenovo výhodné. Kúpna cena je tiež prijateľná, ale ušetríte náklady spojené s mesačným nákupom hygienických výrobkov.

K poháriku môžete pridať aj sterilizačný pohárik, ktorý vám uľahčí starostlivosť. Sterilizačný pohár a šálku môžete vložiť do mikrovlnnej rúry.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Yuuki Dúhový menštruačný kalíšok - malý mäkký - vrátane sterilizačného kalíška

Objem: SMALL: 17,5 ml (do bočného otvoru) / 24 ml (po okraj); LARGE: 28 ml (do bočného otvoru) / ...

22,91 €

Yuuki Dúhový menštruačný kalíšok - veľký mäkký - vrátane sterilizačného kalíška

Objem: SMALL: 17,5 ml (do bočného otvoru) / 24 ml (po okraj); LARGE: 28 ml (do bočného otvoru) / ...

22,91 €

Yuuki Menštruačný kalíšok Economic - Small Classic - iba samostatný kalíšok

Objem: SMALL: 17,5 ml (do bočného otvoru) / 24 ml (po okraj); LARGE: 28 ml (do bočného otvoru) / ...

11,89 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top