Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(54 produkty)

You & Oil


Kosmetická značka You & Oil vznikla v Litve na podnet podnikavej matky štyroch detí, ktorá nebola spokojná s ponukou kvalitnej prírodnej kozmetiky na miestnom trhu. Záujem o aromaterapiu viedol túto ženu menom Biruté k vytvoreniu značky, ktorá spája silu prírody s terapeutickými účinkami aromaterapie. Jej výrobky fungujú na princípe harmónie rastlinných olejov a bioaktívnych látok a esenciálnych olejov. Spoločne podporujú obnovu prirodzených procesov nášho tela a návrat k zdraviu.

V produktových radoch You & Oil si každý člen rodiny nájde niečo pre seba. O citlivú a jemnú detskú pokožku sa stará rad výrobkov s označením KIDS, ktoré pomáhajú pri kašľaní a vysušovaní. Pre dospelých je tu rad You & Oil KI, ktorý ponúka úľavu pri bolesti hlavy alebo nepríjemnej menštruácii. Obrátiť sa však môžeme aj na bioaktívne zmesi na posilnenie imunity alebo podporu koncentrácie.

Vybrať si môžete aj z radu afrodiziakálnych zubných pást, ktoré sa postarajú nielen o vaše zubné kazy, ale vďaka pridaným esenciálnym olejom zvýšia vašu sexuálnu energiu.

... více
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top