Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(60 produkty)

You & Oil


Kosmetická značka You & Oil vznikla v Litve na podnet podnikavej matky štyroch detí, ktorá nebola spokojná s ponukou kvalitnej prírodnej kozmetiky na miestnom trhu. Záujem o aromaterapiu viedol túto ženu menom Biruté k vytvoreniu značky, ktorá spája silu prírody s terapeutickými účinkami aromaterapie. Jej výrobky fungujú na princípe harmónie rastlinných olejov a bioaktívnych látok a esenciálnych olejov. Spoločne podporujú obnovu prirodzených procesov nášho tela a návrat k zdraviu.

V produktových radoch You & Oil si každý člen rodiny nájde niečo pre seba. O citlivú a jemnú detskú pokožku sa stará rad výrobkov s označením KIDS, ktoré pomáhajú pri kašľaní a vysušovaní. Pre dospelých je tu rad You & Oil KI, ktorý ponúka úľavu pri bolesti hlavy alebo nepríjemnej menštruácii. Obrátiť sa však môžeme aj na bioaktívne zmesi na posilnenie imunity alebo podporu koncentrácie.

Vybrať si môžete aj z radu afrodiziakálnych zubných pást, ktoré sa postarajú nielen o vaše zubné kazy, ale vďaka pridaným esenciálnym olejom zvýšia vašu sexuálnu energiu.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

You & Oil KI Bioaktívna zmes - Menštruácia (5 ml) - zmierňuje bolesť

Objem: 5 ml. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Krajina pôvodu: Litva. Materiál balenia: sklenená fľaštička s plastovým uzáverom a aplikátorom.

9,90 €

You & Oil KI Bioactive Blend - Repelent proti komárom (5 ml) - prírodná ochrana proti uštipnutiu

Objem: 5 ml. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Krajina pôvodu: Litva. Materiál balenia: sklenená fľaša s plastovým uzáverom a aplikátorom.

10,90 €

You & Oil KI Bioaktívna zmes - Na rozštepy (5 ml) - zmierňuje svrbenie a opuch

Objem: 5 ml. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Krajina pôvodu: Litva. Materiál balenia: sklenená fľaštička s plastovým uzáverom a aplikátorom.

7,90 €

-27%

-30%

-25%
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top