Doprava zadarmo nad 40 EUR
(11 produkty)

Yoni


Cestovanie, práca na udržateľných projektoch a sloboda inšpirovali mladý pár Jazzine a Kristofa k vytvoreniu značky Yoni, ktorá pomáha vytvárať svet, aký chcú. Ich mottom sa stalo "Zdravie v harmónii s prírodou", čo sa odráža aj vo všetkých ich aktivitách a produktoch. Ich hodnoty sú udržateľnosť, šetrnosť k životnému prostrediu a úcta k nášmu telu. A na ich základe prinášajú do nášho sveta alternatívne nástroje zubnej hygieny. Hlavným produktom dua je prírodná zubná kefka, ktorá na prvý pohľad vyzerá skôr ako vetvička. A je to tak! V skutočnosti je súčasťou rastliny Salvadora persica, ktorej výhonky sa už tisíce rokov používajú na dentálnu hygienu. Žuvanie a trenie zubov je totiž pre našu ústnu dutinu doslova prospešné. Čistí, leští a bieli zuby. Posilňuje ďasná, obsahuje antibakteriálne a antimikrobiálne látky, vápnik alebo vitamín C. Zubnú kefku si môžete objednať samostatne alebo s krásnym skleneným cestovným puzdrom. Yoni ponúka aj rozložiteľné zubné nite alebo opakovateľné sklenené slamky.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Yoni Bambusová zubná niť - 100 % rozložiteľná v prírode

Rozmery: dĺžka 30 m. Krajina pôvodu: vyrobené v Číne. Obalový materiál: Základná niť: sklenené puzdro v papierovej škatuľke; náhradné náplne: rozložiteľné vrecúško z kukuričného škrobu v papierovej škatuľke.

6,90 €

Yoni Bambusová zubná niť - náhradná náplň (2 ks) - 100 % biologicky odbúrateľná

Rozmery: dĺžka 30 m. Krajina pôvodu: vyrobené v Číne. Obalový materiál: Základné vlákno: sklenené puzdro v papierovej škatuľke; Náhradné náplne: rozložiteľné vrecko z kukuričného škrobu v papierovej škatuľke.

8,91 €

Yoni Sada slamiek z českého skla so štetcom (3 ks) - Botanical

Rozmery: 20 cm x 1,2 cm (vnútorné 0,9 cm). Krajina pôvodu: vyrobené v Českej republike. Dizajn: botanický.

13,90 €

Kategória
Top