Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Wave


Značka Wave prináša do spoločnosti Ferwer úplne novú položku - pracie pásy! Ešte ste o nich nepočuli? Je to škoda, pretože pracie pásy sú ideálnym riešením pre tých, ktorí majú v kúpeľni málo miesta, často cestujú alebo jednoducho nechcú prelievať pracie gély a pracie prostriedky z miesta na miesto. Príďte ich vyskúšať!

Podpierku jednoducho odtrhnite, vložte do bubna práčky a perte tak, ako ste zvyknutí. Používanie prúžkov je veľmi šetrné k planéte - sú balené v papierovej škatuli a nezanechávajú žiadny odpad. Zároveň sú však šetrné k vašej pokožke - neobsahujú dráždivé chemikálie, ktoré sa často nachádzajú v bežných pracích prostriedkoch, ako sú fosfáty, parabény alebo chemické bielidlá.

Môžete vyskúšať prúžky s jemnou vôňou alebo úplne bez vône.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTYPredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top