Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Wave


Značka Wave prináša do spoločnosti Ferwer úplne novú položku - pracie pásy! Ešte ste o nich nepočuli? Je to škoda, pretože pracie pásy sú ideálnym riešením pre tých, ktorí majú v kúpeľni málo miesta, často cestujú alebo jednoducho nechcú prelievať pracie gély a pracie prostriedky z miesta na miesto. Príďte ich vyskúšať!

Podpierku jednoducho odtrhnite, vložte do bubna práčky a perte tak, ako ste zvyknutí. Používanie prúžkov je veľmi šetrné k planéte - sú balené v papierovej škatuli a nezanechávajú žiadny odpad. Zároveň sú však šetrné k vašej pokožke - neobsahujú dráždivé chemikálie, ktoré sa často nachádzajú v bežných pracích prostriedkoch, ako sú fosfáty, parabény alebo chemické bielidlá.

Môžete vyskúšať prúžky s jemnou vôňou alebo úplne bez vône.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top