Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(14 produkty)

Watersavers


Watersavers je česká značka, ktorej výrobky vám pomôžu šetriť vodou v domácnosti pri každodenných činnostiach. To sa odrazí nielen na našom životnom prostredí, ale aj na vašej peňaženke. Používaním týchto výrobkov môžete výrazne ušetriť náklady spojené so spotrebou vody. Šetriče vody sa vyvážajú do celého sveta a sú certifikované pre styk s pitnou vodou.

Používaním perlátora môžete ušetriť až polovicu spotrebovanej vody. Nástavec sa jednoducho navlieka na štandardný kohútik. Vďaka patentovanej technológii mieša prichádzajúcu vodu so vzduchovými bublinkami, ktoré ju "nadýchajú". Menšie množstvo vody preto vytvára väčší prúd. Bublinkovač vám vydrží až 20 rokov, ale investícia sa vám vráti už za 3 mesiace. Úspora je teda naozaj veľká.

Watersavers ponúka aj šetriče vody do sprchy, špeciálne hadice na šetrenie vody do sprchy a šetriče váhy do WC splachovačov. Vyskúšajte výrobky Watersavers vo svojej domácnosti alebo na pracovisku!

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Watersavers RA6 22 - vysoko úsporný perlátor s vnútorným závitom českej výroby

Minimálny tlak: 1 bar. Prietok vody: 4 - 14 l za minútu. Typ závitu: vnútorný (M22x1). Krajina pôvodu: Česká republika.

11,89 €

Watersavers RA6 24 - vysokoúčinný perlátor s vonkajším závitom českej výroby

Minimálny tlak: 1 bar. Prietok vody: 4 - 14 l za minútu. Typ závitu: vonkajší (M24x1). Krajina pôvodu: Česká republika.

11,89 €

Watersavers RA6 22/24 U - univerzálny energeticky úsporný perlátor s vonkajším a vnútorným závitom, česká výroba

Minimálny tlak: 1 bar. Prietok vody: 4 - 14 l za minútu. Typ závitu: vnútorný (M22x1) a vonkajší (M24x1).

12,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top