Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(18 produkty)

TIO


Výrobky TIO potešia nielen vaše zuby, ale aj vašu ekologickú dušu. Zakladateľmi značky sú Benjamin Veck a Fabian Ghosal. Zatiaľ čo Benjamin sa venuje kreatívnemu dizajnu produktov a značiek, Fabian vyvíja produkty z rastlinných materiálov. Z ich spolupráce vznikla značka TIO, ktorá prináša na trh zubné kefky vyrobené z obnoviteľných rastlinných materiálov, ktoré sú nielen praktické, ale aj krásne. Môžete si vybrať z dvoch typov štetín a niekoľkých pastelových farebných odtieňov. Výhodou sú vymeniteľné hlavice, takže keď zubná kefka doslúži, nemusíte vymieňať celú zubnú kefku, ale len jej vrchnú časť. Tým sa ušetrí až 70 % odpadu, pretože vďaka odolnosti materiálov vydrží spodná časť kefy naozaj dlho. TIO chce inšpirovať aj väčších výrobcov, aby boli udržateľnejší, a preto medzi jej produkty patria výmenné hlavice pre elektrické zubné kefky od Oral-B.

Cieľom značky je nielen predchádzať vzniku plastového odpadu, ale aj znižovať množstvo, ktoré sa už nachádza v životnom prostredí. Kúpou zubnej kefky teda podporíte aj projekt The Ocean Cleanup, ktorý sa snaží odstrániť plastový odpad zo svetových morí a oceánov.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

TIO Zubná kefka (ultra mäkká) - ľadovcovo modrá - vyrobená z rastlín

Materiál: rukoväť: bio polyetylén z cukrovej trstiny, hlava: drevené vlákna s certifikátom FSC ...

5,90 €

TIO Zubná kefka (ultra soft) - tyrkysovo zelená - vyrobená z rastlín

Materiál: rukoväť: bio polyetylén z cukrovej trstiny, hlava: drevené vlákna s certifikátom FSC ...

5,90 €

TIO Zubná kefka (ultra mäkká) - korálovo ružová - vyrobená z rastlín

Materiál: rukoväť: bio polyetylén z cukrovej trstiny, hlava: drevené vlákna s certifikátom FSC ...

5,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top