Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(18 produkty)

TIO


Výrobky TIO potešia nielen vaše zuby, ale aj vašu ekologickú dušu. Zakladateľmi značky sú Benjamin Veck a Fabian Ghosal. Zatiaľ čo Benjamin sa venuje kreatívnemu dizajnu produktov a značiek, Fabian vyvíja produkty z rastlinných materiálov. Z ich spolupráce vznikla značka TIO, ktorá prináša na trh zubné kefky vyrobené z obnoviteľných rastlinných materiálov, ktoré sú nielen praktické, ale aj krásne. Môžete si vybrať z dvoch typov štetín a niekoľkých pastelových farebných odtieňov. Výhodou sú vymeniteľné hlavice, takže keď zubná kefka doslúži, nemusíte vymieňať celú zubnú kefku, ale len jej vrchnú časť. Tým sa ušetrí až 70 % odpadu, pretože vďaka odolnosti materiálov vydrží spodná časť kefy naozaj dlho. TIO chce inšpirovať aj väčších výrobcov, aby boli udržateľnejší, a preto medzi jej produkty patria výmenné hlavice pre elektrické zubné kefky od Oral-B.

Cieľom značky je nielen predchádzať vzniku plastového odpadu, ale aj znižovať množstvo, ktoré sa už nachádza v životnom prostredí. Kúpou zubnej kefky teda podporíte aj projekt The Ocean Cleanup, ktorý sa snaží odstrániť plastový odpad zo svetových morí a oceánov.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top