Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 40 EUR
(65 produkty)

The Greatest Candle in the World


Za vznikom Najväčšej sviečky na svete stojí skupina mladých surferov, jazdcov na vlnách. Na konci vodnej zábavy si na pokožke všimli slabý olejový film. Zistili, že ide o spôsob, akým sa kuchynské oleje dostávajú do oceánu v dôsledku nedostatočných čistiacich procesov. Rozhodli sa, že sa pokúsia znížiť znečistenie vôd zvyškami oleja, a na základe dlhoročného vývoja v spolupráci s odbornými spoločnosťami vytvorili technológiu Oil2Wax, ktorá premieňa použité rastlinné oleje na vosk.

A práve vosk z olejov z reštaurácií používa spoločnosť na výrobu "najlepších sviečok na svete", čo je doslovný preklad anglického názvu značky. Sviečky sú krásne voňavé vďaka pridaným esenciálnym olejom. K dispozícii je množstvo jemných a silných vôní, napríklad jablko a jazmín. Môžete si vybrať sviečky z matného alebo čierneho skla, ako aj z cínu. Môžete si tiež kúpiť sadu na výrobu sviečok a použiť vlastné oleje na výrobu vlastnej sviečky doma.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

The Greatest Candle in the World Vonná sviečka v skle (130 g) - klinček a škorica

Zloženie: použité rastlinné oleje (najmä olivový a slnečnicový), zmes voskov (rastlinný vosk ...

10,90 €

9,81 €

The Greatest Candle in the World Vonná sviečka v skle (130 g) - figy

Zloženie: použité rastlinné oleje (najmä olivový a slnečnicový), zmes voskov (rastlinný vosk ...

10,90 €

9,81 €

The Greatest Candle in the World Vonná sviečka v skle (130 g) - darjeelingový kvet

Zloženie: použité rastlinné oleje (najmä olivový a slnečnicový), zmes voskov (rastlinný vosk ...

10,90 €

9,81 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top