Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(3 produkty)

Swirl


Za značkou Swirl stojí spoločnosť Mellita. Jej výrobky sú vysoko kvalitné, udržateľné a šetrné k životnému prostrediu a jej cieľom je spájať hospodárske, sociálne a environmentálne záujmy výrobcov a spotrebiteľov. V oblasti odpadového hospodárstva je táto značka jednoducho hviezdou. Spoločnosť dlhodobo podporuje medzinárodné environmentálne projekty a iniciatívy, ako sú Rainforest Alliance, Fairtrade a UTZ Certified.

V spoločnosti Ferwer si môžete kúpiť sťahovacie vrecia na odpad, ktoré sú vyrobené z 95 % z recyklovaného plastu, sú odolné, praktické a dajú sa uzavrieť šnúrkou. Môžete si vybrať menšiu 35 litrovú alebo väčšiu 60 litrovú. Na zber bioodpadu v domácnosti nájdete kompostovateľné vrecia na bioodpad, ktoré sú vyrobené zo 100 jódovo rozložiteľného materiálu, ale zároveň sú odolné a neprepustia tekutiny, ktoré z odpadu vytečú. Nemusíte sa teda obávať, že ich použijete na hromadenie odpadu v kuchyni a potom celé balenie vyhodíte do koša na bioodpad alebo na kompost.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Swirl Biokompostovateľné vrecia s uškami (6ks) - 20 l

Objem: 20 alebo 35 l. Rozmery: balenie 20 l: 480 x 600 mm; balenie 35 l: 540 x 700 mm. Materiál: kukuričný škrob.

5,90 €

Swirl Biokompostovateľné vrecia s uškami (6ks) - 35 l

Objem: 20 alebo 35 l. Rozmery: balenie 20 l: 480 x 600 mm; balenie 35 l: 540 x 700 mm. Materiál: kukuričný škrob.

5,90 €

Swirl Eco sťahovacie tašky (8 ks) - 60 l - 95 % recyklovaných materiálov

Objem: 60 l. Rozmery: balenie 680 x 730 mm. Krajina pôvodu: vyrobené v Poľsku. Sklad: polyetylénová fólia (recykláty).

3,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top