Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(4 produkty)

Swirl


Za značkou Swirl stojí spoločnosť Mellita. Jej výrobky sú vysoko kvalitné, udržateľné a šetrné k životnému prostrediu a jej cieľom je spájať hospodárske, sociálne a environmentálne záujmy výrobcov a spotrebiteľov. V oblasti odpadového hospodárstva je táto značka jednoducho hviezdou. Spoločnosť dlhodobo podporuje medzinárodné environmentálne projekty a iniciatívy, ako sú Rainforest Alliance, Fairtrade a UTZ Certified.

V spoločnosti Ferwer si môžete kúpiť sťahovacie vrecia na odpad, ktoré sú vyrobené z 95 % z recyklovaného plastu, sú odolné, praktické a dajú sa uzavrieť šnúrkou. Môžete si vybrať menšiu 35 litrovú alebo väčšiu 60 litrovú. Na zber bioodpadu v domácnosti nájdete kompostovateľné vrecia na bioodpad, ktoré sú vyrobené zo 100 jódovo rozložiteľného materiálu, ale zároveň sú odolné a neprepustia tekutiny, ktoré z odpadu vytečú. Nemusíte sa teda obávať, že ich použijete na hromadenie odpadu v kuchyni a potom celé balenie vyhodíte do koša na bioodpad alebo na kompost.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top