Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Snuggs


Za českou značkou Snuggs stoja dvaja mladí ľudia. Linda a Tomas. Ako sami hovoria, veria v kombináciu technológií a prírody, majú radi oba svety a veria, že môžu existovať spoločne. Ich cieľom je láskavosť voči sebe, ostatným a planéte. Preto priniesli na český trh menštruačné nohavičky, aby ženám pomohli mať príjemnejšiu menštruáciu a znížili záťaž, ktorú pre životné prostredie predstavuje odpad z jednorazových menštruačných výrobkov. Za 10 rokov používania menštruačných nohavičiek ušetríte nielen viac ako 10 kg odpadu, ale aj 23 660 litrov vody a znížite svoju uhlíkovú stopu o 37 kg.

Samotné používanie menštruačných nohavičiek Snuggs je udržateľné. Značka neustále pracuje na vývoji ďalších materiálov, sleduje celý výrobný cyklus a vplyv jednotlivých častí na životné prostredie, používa udržateľné materiály a zameriava sa na podporu miestnej výroby.

Vyberať si môžete z niekoľkých typov nohavičiek podľa veľkosti, strihu a sily menštruácie.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top