Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Snuggs


Za českou značkou Snuggs stoja dvaja mladí ľudia. Linda a Tomas. Ako sami hovoria, veria v kombináciu technológií a prírody, majú radi oba svety a veria, že môžu existovať spoločne. Ich cieľom je láskavosť voči sebe, ostatným a planéte. Preto priniesli na český trh menštruačné nohavičky, aby ženám pomohli mať príjemnejšiu menštruáciu a znížili záťaž, ktorú pre životné prostredie predstavuje odpad z jednorazových menštruačných výrobkov. Za 10 rokov používania menštruačných nohavičiek ušetríte nielen viac ako 10 kg odpadu, ale aj 23 660 litrov vody a znížite svoju uhlíkovú stopu o 37 kg.

Samotné používanie menštruačných nohavičiek Snuggs je udržateľné. Značka neustále pracuje na vývoji ďalších materiálov, sleduje celý výrobný cyklus a vplyv jednotlivých častí na životné prostredie, používa udržateľné materiály a zameriava sa na podporu miestnej výroby.

Vyberať si môžete z niekoľkých typov nohavičiek podľa veľkosti, strihu a sily menštruácie.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Snuggs Menštruačné nohavičky - stredná a ľahká menštruácia (XL)

Veľkosť: XS: < 80 cm, S: 80 - 88 cm, M: 88 - 96 cm, L: 96 - 108 cm, XL: 108 - 112 cm, XXL: 112 cm .

30,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top