Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(33 produkty)

Radico


Z tradičnej múdrosti ajurvédy čerpá poznatky na výrobu značky bylinných produktov na starostlivosť o vlasy Radico. Zakladateľom značky je Sanjeev Bhatta, ktorý spolu so svojím tímom spolupracovníkov neustále vyvíja a testuje nové spôsoby, ako nás dostať do kontaktu s prírodou v našom každodennom živote. S pokorou, jemnosťou a dôrazom na tradíciu nám tak značka prináša rad odtieňov 100 % prírodných rastlinných farieb na vlasy, ktoré sú vyrobené výlučne z BIO surovín. Prináša vlasom nielen nový odtieň, ale aj silu, lesk a zdravie. Ich používanie sa tak stane vaším dokonalým rituálom krásy.

Z tradičných ajurvédskych bylín Radic vyrába nielen farby na vlasy, ale ich miešaním a kombinovaním vytvára aj ďalšie produkty, ako napríklad vlasové bylinné kúry na obnovenie prirodzených vlastností našich vlasov alebo púdrové šampóny a kondicionéry pre úplne prírodnú každodennú starostlivosť o vlasy.

Všetky výrobky Radico získali certifikát Cosmos Organic, ktorý zaručuje, že kupujete kvalitné, ekologické výrobky, ktoré sú šetrné k vášmu zdraviu a našej Zemi.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top