Doprava zadarmo nad 40 EUR
(35 produkty)

Preserve


Spoločnosť Preserve, ktorú v Spojených štátoch založil Eric Hudson, by sa mohla stať učebnicovým príkladom udržateľnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Na začiatku príbehu spoločnosti bola túžba vyrábať ekologické výrobky s pekným dizajnom a veľkou praktickosťou. A presne to sa spoločnosti Preserve darí. V skutočnosti všetky výrobky spoločnosti pochádzajú z recyklovaných materiálov, ktoré získavajú recykláciou plastového odpadu, najmä kelímkov od jogurtov. Spoločnosť je tiež súčasťou B Corp, globálnej siete spoločensky zodpovedných podnikov, ktoré sa svojou prácou zaoberajú aktuálnymi sociálnymi a environmentálnymi problémami. Prvým produktom spoločnosti Preserve bola zubná kefka a dnes spoločnosť ponúka široký sortiment nielen zubných kefiek, ale aj iných predmetov dennej potreby. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, farieb a typov snack boxov, kompostovateľných slamiek pre deti a holiacich strojčekov s vymeniteľnými čepeľami pre dospelých.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Preserve Zubná kefka (ultra mäkká) - azurová - vyrobená z recyklovaných jogurtových pohárov

Materiál: telo: 100 % recyklovaný polypropylén (PP #5). Hrubosť vlákien: 0,127 mm (priehľadné, vonkajšie), 0,152 mm (biele, vnútorné).

5,90 €

Preserve Zubná kefka (ultra mäkká) - fialová - vyrobená z recyklovaných jogurtových pohárov

Materiál: telo: 100 % recyklovaný polypropylén (PP #5). Hrubosť vlákien: 0,127 mm (priehľadné, vonkajšie), 0,152 mm (biele, vnútorné).

5,90 €

Preserve Zubná kefka (mäkká) - zelená - vyrobená z recyklovaných kelímkov od jogurtu

Materiál: telo: 100 % recyklovaný polypropylén (PP #5). Hrubosť vlákien: 0,152 mm (priehľadné, vonkajšie), 0,178 mm (biele, vnútorné).

5,90 €

Nový

Preserve

19,90 €Kategória
Top