Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(34 produkty)

Preserve


Spoločnosť Preserve, ktorú v Spojených štátoch založil Eric Hudson, by sa mohla stať učebnicovým príkladom udržateľnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Na začiatku príbehu spoločnosti bola túžba vyrábať ekologické výrobky s pekným dizajnom a veľkou praktickosťou. A presne to sa spoločnosti Preserve darí.

V skutočnosti všetky výrobky spoločnosti pochádzajú z recyklovaných materiálov, ktoré získavajú recykláciou plastového odpadu, najmä kelímkov od jogurtov. Spoločnosť je tiež súčasťou B Corp, globálnej siete spoločensky zodpovedných podnikov, ktoré sa svojou prácou zaoberajú aktuálnymi sociálnymi a environmentálnymi problémami.

Prvým produktom spoločnosti Preserve bola zubná kefka a dnes spoločnosť ponúka široký sortiment nielen zubných kefiek, ale aj iných predmetov dennej potreby. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, farieb a typov snack boxov, kompostovateľných slamiek pre deti a holiacich strojčekov s vymeniteľnými čepeľami pre dospelých.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top