Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(40 produkty)

Pinke Welle


Skôr či neskôr každá udržateľne zmýšľajúca žena zistí, že je potrebné vyskúšať udržateľnejšie alternatívy k bežným menštruačným vložkám a tampónom. V súčasnosti je na trhu niekoľko možností - jednorazové menštruačné výrobky z organickej bavlny, prateľné látkové vložky, menštruačné špongie alebo kalíšky. Nedávno si menštruačné nohavičky našli cestu aj na český trh.

Značku Pinke Welle vytvorila dvojica kamarátok Susanna a Katja, ktorým sa nepáčil nemoderný vzhľad a umelé materiály menštruačných nohavičiek, ktoré našli na trhu, a rozhodli sa vytvoriť vlastnú značku na svoj obraz. Do sveta čiernych menštruačných nohavičiek s vysokým pásom priniesli farby, vzory, čipky a množstvo strihov, ktoré vyhovujú každej postave a sile menštruácie. Navyše sú vyrobené z jemných materiálov, najmä z bavlny a viskózy. Netrénované oko nerozozná menštruačné nohavičky od bežných a vy sa budete môcť počas menštruácie cítiť sebaisto a pokojne.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Pinke Welle Menštruačné nohavičky Classic - Silná menštruácia (S)

Materiál: vonkajšia vrstva: 95 % viskóza (bambusová vláknina), 5 lastanov; membrána: 100 % polyuretán; ...

33,90 €

Pinke Welle Menštruačné nohavičky Classic - Silná menštruácia (M)

Materiál: vonkajšia vrstva: 95 % viskóza (bambusová vláknina), 5 lastanov; membrána: 100 % polyuretán; ...

33,90 €

Pinke Welle Menštruačné nohavičky Classic - Silná menštruácia (L)

Materiál: vonkajšia vrstva: 95 % viskóza (bambusová vláknina), 5 lastanov; membrána: 100 % polyuretán; ...

33,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top