Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(40 produkty)

Pinke Welle


Skôr či neskôr každá udržateľne zmýšľajúca žena zistí, že je potrebné vyskúšať udržateľnejšie alternatívy k bežným menštruačným vložkám a tampónom. V súčasnosti je na trhu niekoľko možností - jednorazové menštruačné výrobky z organickej bavlny, prateľné látkové vložky, menštruačné špongie alebo kalíšky. Nedávno si menštruačné nohavičky našli cestu aj na český trh.

Značku Pinke Welle vytvorila dvojica kamarátok Susanna a Katja, ktorým sa nepáčil nemoderný vzhľad a umelé materiály menštruačných nohavičiek, ktoré našli na trhu, a rozhodli sa vytvoriť vlastnú značku na svoj obraz. Do sveta čiernych menštruačných nohavičiek s vysokým pásom priniesli farby, vzory, čipky a množstvo strihov, ktoré vyhovujú každej postave a sile menštruácie. Navyše sú vyrobené z jemných materiálov, najmä z bavlny a viskózy. Netrénované oko nerozozná menštruačné nohavičky od bežných a vy sa budete môcť počas menštruácie cítiť sebaisto a pokojne.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top