Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(26 produkty)

Pedag


Pedag je nemecká značka výrobkov a príslušenstva na starostlivosť o obuv. Starajte sa o svoju (nielen) eticky vyrobenú obuv s láskou a starostlivosťou, aby vám vydržala čo najdlhšie. Značka Pedag prináša ekologicky šetrné výrobky, vyrobené bez zbytočných chemikálií.

Ošetrenie obuvi impregnátorom vytvára ochrannú neviditeľnú vrstvu, ktorá nielenže zabraňuje prenikaniu vody do obuvi, ale chráni aj pred prachom a špinou a vyživuje materiál obuvi, čím predlžuje jej životnosť. Ak chcete udržať sviežu vôňu topánok, použite antibakteriálny sprej s dezodoračným účinkom po každom nosení. Na čistenie bielych podrážok a podšívok moderných tenisiek je tento čistič ideálny.

Pedag sa postará nielen o vaše topánky, ale aj o vaše nohy. Poskytnite im starostlivosť, ktorú si zaslúžia za svoju celodennú službu, s týmto antibakteriálnym sprejom. Potom vložením gélového vankúšika do topánky uľavíte preťaženým nohám aj chrbtu.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Pedag Impregnácia obuvi výživou 250 ml

Použitie: Odstráňte prach a nečistoty z obuvi. Sprej pretrepte a nastriekajte 2-3 vrstvy zo vzdialenosti približne 30 cm.

11,89 €

Pedag Intenzívna impregnácia obuvi

Použitie: Odstráňte prach a nečistoty z obuvi. Fľaštičku pretrepte, naneste koncentrát a nechajte pôsobiť šesť hodín.

11,89 €

Pedag Prostriedok na naťahovanie obuvi

Veľmi účinný výrobok na naťahovanie obuvi. Vhodný aj na cesty - neobsahuje stlačený plyn. Naneste sprej na miesta, ktoré vás tlačia.

9,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top