Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(18 produkty)

Organyc


Talianska značka Organyc svojím sortimentom poteší skôr ženy. Prináša sortiment dámskych intímnych produktov vyrobených z certifikovanej 100 % organickej bavlny. Je príjemná na dotyk, neobsahuje škodlivé a dráždivé látky, absorbuje všetky tekutiny a je veľmi priedušná. Vaše intímne partie budú ako z bavlny a vy sa budete cítiť sviežo a sebaisto.

Produkty Organyc sú dokonalou alternatívou k bežným dámskym hygienickým prípravkom, ktoré sú často chemicky bielené a vyrobené zo syntetických materiálov. Tie môžu uvoľňovať častice, ktoré spôsobujú podráždenie pokožky a slizníc.

Značka Organyc ponúka kompletný sortiment dámskych hygienických vložiek a tampónov v niekoľkých veľkostiach a typoch, ako aj gél na intímnu hygienu s výťažkami z harmančeka a nechtíka lekárskeho, exfoliačné tampóny a detské hydratačné obrúsky.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Organyc Tampóny s aplikátorom Regular (16 ks) - 100% biobavlna, 2 kvapky

Materiál: 100 iobavlna. Krajina pôvodu: Španielsko. Vhodné pre: slabé až stredné krvácanie (označenie: 2 kvapky).

6,90 €

Organyc Tampóny s aplikátorom Super (14 ks) - 100% biobavlna, 3 kvapky

Materiál: 100 iobavlna. Krajina pôvodu: Španielsko. Vhodné pre: stredne silné až silné krvácanie (označenie: 3 kvapky).

5,90 €

Organyc Tampóny Regular (16 ks) - 100% organická bavlna, 2 kvapky

Materiál: 100 iobavlna. Krajina pôvodu: Nemecko. Vhodné pre: ľahké až stredné krvácanie (označenie: 2 kvapky).

5,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top