Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(19 produkty)

Organyc


Talianska značka Organyc svojím sortimentom poteší skôr ženy. Prináša sortiment dámskych intímnych produktov vyrobených z certifikovanej 100 % organickej bavlny. Je príjemná na dotyk, neobsahuje škodlivé a dráždivé látky, absorbuje všetky tekutiny a je veľmi priedušná. Vaše intímne partie budú ako z bavlny a vy sa budete cítiť sviežo a sebaisto.

Produkty Organyc sú dokonalou alternatívou k bežným dámskym hygienickým prípravkom, ktoré sú často chemicky bielené a vyrobené zo syntetických materiálov. Tie môžu uvoľňovať častice, ktoré spôsobujú podráždenie pokožky a slizníc.

Značka Organyc ponúka kompletný sortiment dámskych hygienických vložiek a tampónov v niekoľkých veľkostiach a typoch, ako aj gél na intímnu hygienu s výťažkami z harmančeka a nechtíka lekárskeho, exfoliačné tampóny a detské hydratačné obrúsky.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top