Doprava zadarmo nad 40 EUR
(40 produkty)

OnlyBio


Kúsok od nás, v Poľsku, bola založená spoločnosť Laboratorium Naturella. Nie je to len spoločnosť vyrábajúca prírodnú kozmetiku a ekologické lieky, jej aktivity siahajú oveľa ďalej. Pomocou moderných technológií skúma a vyvíja vysokokvalitné prírodné produkty starostlivosti o telo, ako aj ekologické produkty domácej drogérie. Dokonca sa môže pochváliť prestížnym medzinárodným ocenením The Cosmetic Victories. Všetky výrobky spoločnosti sú vyrobené z najmenej 99 % z prírodných surovín, najmä z miestnych zdrojov, čo zaručuje aj certifikát EcoCert Cosmos Natural. Spoločnosť zastupuje dve značky. OnlyBio prináša sortiment výrobkov osobnej starostlivosti, OnlyEco a výrobky starostlivosti o domácnosť. Ve Ferwer pod značkou OnlyBio nájdete sortiment výrobkov starostlivosti o pleť, ako napríklad micelárnu vodu pre citlivú pleť, starostlivosť o vlasy alebo veselý rad výrobkov pre najmenších od narodenia. Môžete vyskúšať dojčenské telové mlieko, ktoré môžete bezpečne používať na novorodencov.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

OnlyBio Jemný šampón pre deti (300 ml) - vhodný od narodenia

Objem: 300 ml. PH hodnota: 5 - 5,5. Certifikáty: EcoCert Cosmos Natural, Vegan Society. Podiel prírodných zložiek: 99 %.

10,90 €

OnlyBio Hypoalergénny šampón pre deti (300 ml)

Objem: 300 ml. PH hodnota: 5 - 5,5. Certifikáty: EcoCert Cosmos Natural, Vegan Society, Asthma Allergy Denmark certificate.

11,89 €

OnlyBio Šetrný šampón pre deti od 3 rokov (300 ml) - nezanáša a neštípe v očiach

Objem: 300 ml. PH hodnota: 5 - 5,5. Certifikáty: EcoCert Cosmos Natural, Vegan Society. Podiel prírodných zložiek: 99 %.

10,90 €Kategória
Top