Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(46 produkty)

Officina Naturae


Talianska značka Officina Naturae je jednou z tých, ktoré prinášajú do našich domácností kompletné portfólio ekologických drogistických a kozmetických výrobkov pre osobnú hygienu. Produkty na pranie, čistiace prostriedky na ruky a umývačky riadu, prostriedky na čistenie povrchov, ako aj opaľovacia kozmetika, vlasová kozmetika, dezodoranty a mydlá, ktoré táto značka ponúka, sú vysoko kvalitné, vyrobené z miestnych prírodných surovín, vyrábané udržateľným spôsobom a s rešpektom k prírode a jej zdrojom.

Obaly produktov Officina Naturae sú vyrobené z rozložiteľného bioplastu. Množstvo obalov tiež znižuje možnosť nákupu veľkých balení eko liekov, ktoré sú nielen ekologické, ale aj ekonomické. štvorlitrový kanister mydla na ruky ušetrí množstvo obalov z malých fľaštičiek a navyše si môžete mydlo rozliať do nádob, ktoré sa vám páčia a hodia sa do vašej kúpeľne.

Táto značka má v ponuke aj špeciálnu pánsku kolekciu pevných šampóny a mydlá, ktoré si svojím elegantným dizajnom a jednoduchým používaním určite získajú srdce mnohých mužských fanúšikov prírodnej kozmetiky.

... více
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top