Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(75 produkty)

Officina Naturae


Talianska značka Officina Naturae je jednou z tých, ktoré prinášajú do našich domácností kompletné portfólio ekologických drogistických a kozmetických výrobkov pre osobnú hygienu. Produkty na pranie, čistiace prostriedky na ruky a umývačky riadu, prostriedky na čistenie povrchov, ako aj opaľovacia kozmetika, vlasová kozmetika, dezodoranty a mydlá, ktoré táto značka ponúka, sú vysoko kvalitné, vyrobené z miestnych prírodných surovín, vyrábané udržateľným spôsobom a s rešpektom k prírode a jej zdrojom.

Obaly produktov Officina Naturae sú vyrobené z rozložiteľného bioplastu. Množstvo obalov tiež znižuje možnosť nákupu veľkých balení eko liekov, ktoré sú nielen ekologické, ale aj ekonomické. štvorlitrový kanister mydla na ruky ušetrí množstvo obalov z malých fľaštičiek a navyše si môžete mydlo rozliať do nádob, ktoré sa vám páčia a hodia sa do vašej kúpeľne.

Táto značka má v ponuke aj špeciálnu pánsku kolekciu pevných šampóny a mydlá, ktoré si svojím elegantným dizajnom a jednoduchým používaním určite získajú srdce mnohých mužských fanúšikov prírodnej kozmetiky.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Officina Naturae Tekuté mydlo na ruky Natú (200 ml)

Certifikáty:Mydlo bolo schválené Eco Bio Control C/002-17/IT/004. Krajina pôvodu: Vyrobené v Taliansku.

5,90 €

Officina Naturae Gél do umývačky riadu (500 ml) - vysoko koncentrovaný

Objem: 500 ml. Certifikáty: ICEA Eco Detergent. Podiel prírodných zložiek: min. 95 %. Krajina pôvodu: Vyrobené v Taliansku.

8,91 €

Officina Naturae Tekuté mydlo na ruky Natú (4 l)

Certifikáty:Mydlo bolo schválené Eco Bio Control C/002-17/IT/004. Krajina pôvodu: Vyrobené v Taliansku.

33,90 €

-17%
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top