Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(8 produkty)
Rýchly výber veľkosti:

Midori


Hľadáte štýlové topánky a batohy, ktoré sú zároveň vyrobené eticky? Už nehľadajte, pretože obe tieto vlastnosti má španielska značka Midori. Jeho hlavnou myšlienkou je prepojiť sociálne, kultúrne, ekologické a finančné systémy. Snaží sa preto premýšľať o móde z pohľadu všetkých zainteresovaných strán - používateľov, výrobcov, všetkých živých organizmov a životného prostredia.

Boty a batohy sú vyrobené z recyklovaných a udržateľných prírodných materiálov bez použitia živočíšnych produktov, takže sú vhodné aj pre vegánov. V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať tenisky vyrobené z recyklovaných PET vlákien a gumy a spoločnosť vyrába aj batohy z recyklovaného plastového odpadu. Nezabúda sa ani na maličkosti: etikety a detaily výrobkov sú vyrobené z prírodného korku alebo organickej bavlny. Výrobky majú minimalistický a všestranný dizajn, ktorý oceníte pri nosení v meste alebo vonku.

... více

-39%

Midori Aloe Brown

51,90 € 84,91 €

-39%

Midori Aloe Black

51,90 € 84,91 €

-49%

Midori Baobab Brown

42,89 € 84,91 €

-39%

Midori Midori Baobab Black

51,90 € 84,91 €

-30%

Midori Batoh Bonsai Rolltop Green

39,91 € 56,89 €

-39%

Midori Magnolia Black

51,90 € 84,91 €

-49%

Midori Magnolia White and Cork

42,89 € 84,91 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top