Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 40 EUR
(6 produkty)
Rýchly výber veľkosti:

Midori


Hľadáte štýlové topánky a batohy, ktoré sú zároveň vyrobené eticky? Už nehľadajte, pretože obe tieto vlastnosti má španielska značka Midori. Jeho hlavnou myšlienkou je prepojiť sociálne, kultúrne, ekologické a finančné systémy. Snaží sa preto premýšľať o móde z pohľadu všetkých zainteresovaných strán - používateľov, výrobcov, všetkých živých organizmov a životného prostredia.

Boty a batohy sú vyrobené z recyklovaných a udržateľných prírodných materiálov bez použitia živočíšnych produktov, takže sú vhodné aj pre vegánov. V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať tenisky vyrobené z recyklovaných PET vlákien a gumy a spoločnosť vyrába aj batohy z recyklovaného plastového odpadu. Nezabúda sa ani na maličkosti: etikety a detaily výrobkov sú vyrobené z prírodného korku alebo organickej bavlny. Výrobky majú minimalistický a všestranný dizajn, ktorý oceníte pri nosení v meste alebo vonku.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Midori Magnolia White and Cork

Ak vám záleží na výrobe obuvi, siahnite po udržateľných teniskách Magnolia, ktoré sú ekologické, ...

84,91 €

42,89 €

Midori Magnolia Black

Ak vám záleží na výrobe obuvi, siahnite po udržateľných teniskách Magnolia, ktoré sú ekologické, ...

84,91 €

59,90 €

Midori Midori Baobab Black

- Mäkký zvršok z recyklovaného PET- Širší strih- 100% vegánsky- Unisex- 100% vyrobené v Španielsku ...

84,91 €

51,90 €

-59%

Midori Aloe Brown

34,90 € 84,91 €

-39%

Midori Aloe Black

51,90 € 84,91 €

-49%

Midori Baobab Brown

42,89 € 84,91 €

-39%

Midori Midori Baobab Black

51,90 € 84,91 €

-29%

Midori Magnolia Black

59,90 € 84,91 €

-49%

Midori Magnolia White and Cork

42,89 € 84,91 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top