Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Made Sustained


Nadčasový a minimalistický dizajn a udržateľnosť výroby a používania sú dve vlastnosti, ktoré spájajú výrobky Made Sustained. V spoločnosti Ferwer si zaobstaráte borosilikátovú sklenenú fľašu s bambusovým uzáverom, ktorá vyzerá elegantne, je funkčná, skvele tesní a ušetríte množstvo jednorazových plastových fliaš. Svoju bezodpadovú sadu môžete doplniť aj o sadu slamiek z nehrdzavejúcej ocele, s ktorými sa stanete hviezdou každej párty alebo stretnutia s priateľmi pod holým nebom. K dispozícii sú štyri slamky, takže sa o ne môžete podeliť, aby ste inšpirovali ostatných k udržateľnejšiemu životu. Sada obsahuje aj kefku na udržiavanie čistoty a zdravia slamiek.

Sjoerd van der Helm stojí za značkou Made Sustained, ako aj za značkou Re-Sack. K výrobe udržateľných alternatív k jednorazovým výrobkom, ako sú plastové tašky a slamky, ho inšpirovala vláda USA, ktorá v roku 2010 zakázala plastové tašky v obchodoch v Los Angeles, a Sjoerd sa rozhodol preniesť tieto obmedzenia do Európy.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Made Sustained Sklenená fľaša Knight (0,55 l) - vyrobená z odolného borosilikátového skla

Rozmery: priemer 6,5 cm, výška 23 cm. Materiál: telo: borosilikátové sklo; veko: bambus, plast, silikónové tesnenie.

16,90 €

Made Sustained Sada slamiek z nehrdzavejúcej ocele so štetcom (4 1 ks)

Rozmery: slamky: dĺžka: 21,5 cm, priemer: 0,5 cm; dĺžka kefky: 19 cm. Materiál: slamky: nehrdzavejúca oceľ 18/8 (304), kefka: plastové štetiny z nehrdzavejúcej ocele.

12,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top