Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(10 produkty)

Lonka


Ponožky z bambusových vlákien a organickej bavlny, to je česká značka Lonka. Čierne, biele a farebné. Vysoké a nízke. V sortimente ponožiek Ferwer si každý nájde niečo pre seba.

Výroba bambusových ponožiek je šetrná k životnému prostrediu, vlákna neobsahujú chemikálie a pesticídy, sú jemné na dotyk a majú prirodzené antibakteriálne a antialergické účinky.

Ponožky z organickej bavlny sú vyrobené z kombinácie organickej bavlny a ďalších materiálov. Suroviny používané na výrobu prírodných vlákien sa pestujú bez GMO alebo chemikálií, zavlažujú sa dažďovou vodou a ich používanie podporuje miestnych poľnohospodárov. Výrobky z nich sú priedušné, odolné a šetrné k pokožke.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Lonka Bambusové ponožky mix ružové

Materiál a vlastnosti:. Viskóza BAMBUS - prírodná priadza s vysokým leskom, ponožky sú veľmi jemné na dotyk, majú prirodzené antibakteriálne účinky a antialergické vlastnosti.

9,90 €

Lonka Bambusové ponožky modré

Materiál a vlastnosti:. . . Viskóza BAMBUS - prírodná priadza s vysokým leskom, ponožky sú veľmi jemné na dotyk, majú prirodzené antibakteriálne účinky a antialergické vlastnosti.

9,90 €

Lonka Bambusové ponožky nízke čierne

Materiál a vlastnosti:. Viskóza BAMBUS - prírodná priadza s vysokým leskom, ponožky sú veľmi jemné na dotyk, majú prirodzené antibakteriálne účinky a antialergické vlastnosti.

3,90 €

Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top