Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(10 produkty)

Lonka


Ponožky z bambusových vlákien a organickej bavlny, to je česká značka Lonka. Čierne, biele a farebné. Vysoké a nízke. V sortimente ponožiek Ferwer si každý nájde niečo pre seba.

Výroba bambusových ponožiek je šetrná k životnému prostrediu, vlákna neobsahujú chemikálie a pesticídy, sú jemné na dotyk a majú prirodzené antibakteriálne a antialergické účinky.

Ponožky z organickej bavlny sú vyrobené z kombinácie organickej bavlny a ďalších materiálov. Suroviny používané na výrobu prírodných vlákien sa pestujú bez GMO alebo chemikálií, zavlažujú sa dažďovou vodou a ich používanie podporuje miestnych poľnohospodárov. Výrobky z nich sú priedušné, odolné a šetrné k pokožke.

... více

Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top