Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(148 produkty)

laSaponaria


Mladý pár Luigi a Lucia sú na začiatku príbehu talianskej značky prírodnej kozmetiky laSaponaria. Svoje prvé laboratórium otvorili vďaka crowdfundingovej kampani. Okrem výrobkov šetrných k prírode a zdraviu, ktoré tam vytvárali, organizovali aj kurzy a zdieľali svoje umenie s ostatnými ľuďmi. Dnes značka laSaponaria ponúka rad prírodných produktov na každodennú starostlivosť o telo a zapája sa aj do charitatívnych projektov na pomoc miestnym farmám, sociálnym podnikom alebo utečencom.

Sami tvorcovia značky hovoria, že ich kozmetika a jej tvorba sú vedomé. To ide ruka v ruke s používaním vysokokvalitných miestnych organických surovín, vyhýbaním sa živočíšnym produktom a netestovaním na zvieratách, ako aj používaním recyklovaných obalov.

Ve Ferwer môžete vyskúšať celý sortiment výrobkov značky - opaľovacie krémy, detskú kozmetiku, BB krémy, prírodné farby a masky na vlasy, šampóny, sprchové gély, holiace prípravky, dezodoranty a vlhčené obrúsky.

... více
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top