Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(9 produkty)

Kongy


Pod značkou Kongy si môžete v spoločnosti Ferwer zakúpiť koňakovú hubku na starostlivosť o pleť a telo. Táto zázračná huba je 100 % vyrobená z rastliny konjak alebo zmijovitá noha. Rastie v Ázii, ale aj v Afrike a Južnej Amerike. Huba je vďaka svojmu pôvodu úplne biologicky odbúrateľná, ale zároveň veľmi šetrná k citlivej pokožke. Spoločnosť Kongy vyrába svoje konjakové špongie ručne v Južnej Kórei na ostrove Jeju.

Používaním hubky ušetríte množstvo odpadu z kúpeľne. Nielen jednorazové odličovacie tampóny alebo obrúsky, ale aj obaly od kozmetických výrobkov, ako sú krémy, pleťové vody a mydlá. Pomocou konjakovej hubky v kombinácii s čistou vodou môžete pleť vyčistiť, odlupovať a odmastiť. Vďaka jemnej textúre hubka účinne odstraňuje zvyšky kozmetických prípravkov a odumreté kožné bunky, čistí póry a vďaka obsahu minerálov a antioxidantov vyživuje a ošetruje pokožku.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top