Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(28 produkty)

Kimmy Candles


Česká spoločnosť Kimmy Candles so sídlom v Rakovníku vyrába ekologické sviečky a aróma difuzéry. Logo tejto spoločnosti je inšpirované starou čínskou mincou, ktorá svojmu majiteľovi prináša šťastie a bohatstvo. Aj vy sa budete cítiť šťastnejší s výrobkami tejto spoločnosti, ktorú založila Kim, ktorá na začiatku sama vykonávala všetky činnosti spojené s výrobou a riadením spoločnosti.

Sviečky Kimmy Candles sú vyrobené zo sójového vosku doplneného príjemnými vonnými olejmi. Sú netoxické, neobsahujú nebezpečné parabény ani živočíšne produkty, takže sú vhodné aj pre vegánov. Vydržia dlho a môžete sa tešiť aj z ich originálneho a jednoduchého dizajnu. Sklenené nádoby s drevenými viečkami alebo kovové poháre sa hodia do každého interiéru.

Ak máte doma malé deti alebo domáce zviera a mať v dome sviečku s otvoreným ohňom nie je príliš bezpečné, potom sú pre vás aroma difúzory dobrou voľbou. Intenzitu vône si regulujete sami počtom použitých tyčiniek, ktoré stačí raz týždenne obmieňať, aby vôňa nevybledla.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Kimmy Candles Aróma difuzér Mango

Ako používať difuzér?. Aromatický difuzér je jedným z najjednoduchších spôsobov prevoňania interiéru.

23,90 €

Kimmy Candles Aróma difuzér Med

Ako používať difuzér?. Aromatický difuzér je jedným z najjednoduchších spôsobov prevoňania interiéru.

23,90 €

Kimmy Candles Malá sójová sviečka Dubové drevo

Čo je to sójová sviečka?. Povedali ste, že sviečka je ako sviečka? Vyzerá nevinne a nikto nikdy nevenuje veľkú pozornosť jej zloženiu.

10,90 €

Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top