Doprava zadarmo nad 40 EUR
(16 produkty)

Jack n Jill


Prírodné zubné pasty, zubné kefky a ďalšie výrobky pre ústnu hygienu našich najmenších k nám prichádzajú až z ďalekej Austrálie vďaka Jack n' Jill. Výrobky Jack n' Jill sú farebné, veselé, bezpečné pre deti, 100 % prírodné, bez živočíšnych zložiek a netestované na zvieratách. Ich obaly sú minimalistické a recyklovateľné. V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať detskú zubnú pastu, ktorá je úplne prírodná a bezpečná pri požití. Zubné pasty Jack n' Jill sú podľa hodnotenia zdravotných rizík Sken Deep organizácie EWG veľmi bezpečné. Obsahujú výťažky z nechtíka lekárskeho, ktoré sa šetrne starajú o detské zuby a ďasná. Zubné kefky Jack n' Jill sú vyrobené z kukuričného škrobu bez GMO. Sú recyklovateľné a biologicky rozložiteľné. Deti si nepochybne zamilujú ich veselé zvieracie vzory. Môžete tiež vyskúšať ukľudňujúci gél na bezbolestné prerezávanie zúbkov alebo vlhčené obrúsky na starostlivosť o zúbky a ďasná najmenších.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Jack n Jill Detská zubná pasta - banán BIO (50 g) - bez fluoridu, s organickým výťažkom z nechtíka lekárskeho

Certifikáty: PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Podiel organických zložiek z celku okrem vody a minerálov: 5 %.

7,90 €

Jack n Jill Detská zubná pasta - čučoriedka BIO (50 g) - bez fluoridu, s organickým výťažkom z nechtíka lekárskeho

Hmotnosť: 50 g. Certifikáty: PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Podiel organických zložiek z celku okrem vody a minerálov: 5 %.

7,90 €

Jack n Jill Detská zubná pasta - čierne ríbezle BIO (50 g)

Hmotnosť: 50 g. Certifikáty: PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podiel prírodných zložiek: 100 %. Podiel organických zložiek z celku okrem vody a minerálov: 5 %.

7,90 €Kategória
Top