Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(16 produkty)

Jack n Jill


Prírodné zubné pasty, zubné kefky a ďalšie výrobky pre ústnu hygienu našich najmenších k nám prichádzajú až z ďalekej Austrálie vďaka Jack n' Jill. Výrobky Jack n' Jill sú farebné, veselé, bezpečné pre deti, 100 % prírodné, bez živočíšnych zložiek a netestované na zvieratách. Ich obaly sú minimalistické a recyklovateľné.

V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať detskú zubnú pastu, ktorá je úplne prírodná a bezpečná pri požití. Zubné pasty Jack n' Jill sú podľa hodnotenia zdravotných rizík Sken Deep organizácie EWG veľmi bezpečné. Obsahujú výťažky z nechtíka lekárskeho, ktoré sa šetrne starajú o detské zuby a ďasná.

Zubné kefky Jack n' Jill sú vyrobené z kukuričného škrobu bez GMO. Sú recyklovateľné a biologicky rozložiteľné. Deti si nepochybne zamilujú ich veselé zvieracie vzory.

Môžete tiež vyskúšať ukľudňujúci gél na bezbolestné prerezávanie zúbkov alebo vlhčené obrúsky na starostlivosť o zúbky a ďasná najmenších.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top