Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(25 produkty)

Hydrophil


Celá myšlienka Hydrofilu sa točí okolo jednej hlavnej témy. Je to spotreba vody pri našich každodenných činnostiach, ale aj pri výrobe kozmetiky a drogérie. Za značkou stojí trojica priateľov z Nemecka, ktorí na svojom blogu upozornili na vysokú spotrebu vody a potrebu zamyslieť sa nad ňou a pokúsiť sa ju znížiť. A aby išli sami príkladom, založili značku Hydrophil, ktorá vyrába kozmetické výrobky a drogériu s minimálnou spotrebou vody a minimálnym znečistením.

Moto tejto rastúcej spoločnosti znie: "Urobte každý deň o niečo lepší." A vďaka ich výrobkom si môžete zlepšiť aj svoje dni!

Všetky výrobky spoločnosti sú balené v recyklovaných a recyklovateľných obaloch, či už ide o kartónové škatule, fľaše z recyklovaného plastu alebo poháre s kovovými viečkami. V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať z ponuky produktov určených najmä na ústnu hygienu, ako sú bambusové zubné kefky a zubné kefky alebo orálny olej. Môžete však vyskúšať aj balzam na pery alebo parné tyčinky.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Hydrophil Bambusová zubná kefka (stredná) - modrá - 100 % obnoviteľná

Materiál: telo: trvalo udržateľne pestovaný bambus, štetiny: nylon z ricínového oleja. Hrubosť vlákien: 7 mil = 0,1778 mm.

4,90 €

Hydrophil Bambusová zubná kefka (stredná) - červená - 100 % obnoviteľná

Materiál: telo: trvalo udržateľne pestovaný bambus, štetiny: nylon z ricínového oleja. Hrubosť vlákien: 7 mil = 0,1778 mm.

4,90 €

Hydrophil Bambusová zubná kefka (stredná) - zelená - 100 % obnoviteľná

Materiál: telo: trvalo udržateľne pestovaný bambus, štetiny: nylon z ricínového oleja. Hrubosť vlákien: 7 mil = 0,1778 mm.

4,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top