Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Handmade Beauty


Španielska značka Handmade Beauty - ako už napovedá jej názov - sa špecializuje na výrobky na starostlivosť o nechty. V jej sortimente nájdete nielen laky na nechty v mnohých atraktívnych odtieňoch, ale aj odstraňovač nechtovej kožičky alebo krytovací lak na urýchlenie schnutia. Všetky laky a ďalšie produkty sú k dispozícii v dizajnových fľašiach s drevenými viečkami. Neobsahujú zdraviu a životnému prostrediu škodlivé látky, ktoré sa nachádzajú v bežne predávaných lakoch na nechty, ako sú toluén, formaldehyd a formaldehydová živica, syntetický gáfor a toxický dibutylftalát.

Za vznikom značky stojí Diana, ktorá pochádza z Mexika. Vďaka svojmu aktívnemu prístupu mladá žena nielen založila značku Handmade Beauty, ale vybudovala aj celú sieť prírodných kozmetických salónov, ktoré pracujú výlučne s prírodnou kozmetikou a ponúkajú svojim zákazníkom kvalitnú starostlivosť šetrnú k ich zdraviu a životnému prostrediu.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top