Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(2 produkty)

Handmade Beauty


Španielska značka Handmade Beauty - ako už napovedá jej názov - sa špecializuje na výrobky na starostlivosť o nechty. V jej sortimente nájdete nielen laky na nechty v mnohých atraktívnych odtieňoch, ale aj odstraňovač nechtovej kožičky alebo krytovací lak na urýchlenie schnutia. Všetky laky a ďalšie produkty sú k dispozícii v dizajnových fľašiach s drevenými viečkami. Neobsahujú zdraviu a životnému prostrediu škodlivé látky, ktoré sa nachádzajú v bežne predávaných lakoch na nechty, ako sú toluén, formaldehyd a formaldehydová živica, syntetický gáfor a toxický dibutylftalát.

Za vznikom značky stojí Diana, ktorá pochádza z Mexika. Vďaka svojmu aktívnemu prístupu mladá žena nielen založila značku Handmade Beauty, ale vybudovala aj celú sieť prírodných kozmetických salónov, ktoré pracujú výlučne s prírodnou kozmetikou a ponúkajú svojim zákazníkom kvalitnú starostlivosť šetrnú k ich zdraviu a životnému prostrediu.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Handmade Beauty Lak na nechty 5 bez obsahu (10 ml) - Jamaica Flower

Objem: 10 ml. Certifikáty: PETA - netestované na zvieratách. Krajina pôvodu: vyrobené v Španielsku.

12,90 €

Handmade Beauty Odstraňovač kožičky (10 ml)

Objem: 10 ml. Certifikáty: PETA - netestované na zvieratách. Krajina pôvodu: vyrobené v Španielsku.

14,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top