Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(93 produkty)

Frosch


Značka Frosch ponúka riešenia pre čistý a zdravý domov už viac ako 30 rokov. Výrobky so zelenou žabkou na etikete zaručujú spoľahlivý výkon a sú šetrné k pokožke a životnému prostrediu.

Všetky čistiace a ošetrovacie prostriedky Frosch sú v prírode ľahko biologicky odbúrateľné a nezanechávajú ekologickú stopu. Výrobky sú preto vhodné aj na použitie pri upratovaní v domácnosti.

Obal je vyrobený zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu, takže nevzniká žiadny plastový odpad. Veľký dôraz sa kladie na samotný výrobný proces, ktorý prebieha podľa najvyšších ekologických štandardov s ohľadom na čo najnižšiu spotrebu energie a využívanie prírodných obnoviteľných zdrojov.

Značka Frosch je držiteľom mnohých ekologických certifikátov, ako sú EMAS, EU Ecolabel, Cradle to Cradle, Green Brands a ďalšie.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY


Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top