Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(93 produkty)

Frosch


Značka Frosch ponúka riešenia pre čistý a zdravý domov už viac ako 30 rokov. Výrobky so zelenou žabkou na etikete zaručujú spoľahlivý výkon a sú šetrné k pokožke a životnému prostrediu.

Všetky čistiace a ošetrovacie prostriedky Frosch sú v prírode ľahko biologicky odbúrateľné a nezanechávajú ekologickú stopu. Výrobky sú preto vhodné aj na použitie pri upratovaní v domácnosti.

Obal je vyrobený zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu, takže nevzniká žiadny plastový odpad. Veľký dôraz sa kladie na samotný výrobný proces, ktorý prebieha podľa najvyšších ekologických štandardov s ohľadom na čo najnižšiu spotrebu energie a využívanie prírodných obnoviteľných zdrojov.

Značka Frosch je držiteľom mnohých ekologických certifikátov, ako sú EMAS, EU Ecolabel, Cradle to Cradle, Green Brands a ďalšie.

... více


Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top