Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(11 produkty)

Endles by Econea


Značka Endles by Econea je vlajkovou značkou spoločnosti Econea, ktorá sa venuje predaju ekologických výrobkov. Svoju vlastnú značku zasvätila minimalizmu, udržateľnosti, jednoduchosti a atraktívnemu dizajnu. Ako už názov napovedá, výrobky tejto značky sú "nekonečné", sú to opakovane použiteľné alternatívy bežných výrobkov. Endles majú dlhú životnosť a ušetria hromadu odpadu vo vašej domácnosti.

Vyberte si veselé voštinové obrúsky na občerstvenie alebo binchotanové tyčinky na čistenie vody vo Ferweri. bambusová zubná kefka s vymeniteľnými hlavicami alebo rozložiteľná huba z ihličnanov ušetrí váš kúpeľňový odpad. A namiesto jednorazových vatových tyčiniek si môžete vybrať z dvoch alternatív - zvolíte rozložiteľné tyčinky alebo jednu jednorazovú, ktorá vydrží navždy? Nech už si vyberiete čokoľvek, s Endles by Econea si môžete byť istí, že váš prístup k prírode bude opäť o niečo šetrnejší k životnému prostrediu.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Endles by Econea Vatové tyčinky do uší (200 ks) - vyrobené z bambusu a bavlny

Materiál: bambus, bavlna. Kusov: 200. Podiel prírodných surovín: 100 %. Krajina pôvodu: Vyrobené v Číne.

3,90 €

Endles by Econea Opakovane použiteľné tyčinky do uší a na líčenie (2 ks) - umývateľné a bezodpadové

Rozmery: 7,2 x 0,7 x 0,7 cm. Materiál: silikón, bambusová škatuľa. Certifikáty: FSC. Kusov: 2 ks.

8,91 €

Endles by Econea Bambusová zubná kefka s vymeniteľnou hlavicou (mäkká) - štetiny z uhlíkových vlákien

Certifikáty: FSC. Dĺžka: 19 cm. Počet štetín: 1 700. Materiál štetín: nylon, ricínový olej, uhlíkové vlákno, bambusové vlákno a vlákno DuPont.

3,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top