Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(29 produkty)

Ecodis


Ecodis je jednou zo spoločností, ktorých sortiment úplne uspokojí a naplní radosťou dušu každého ekologicky zmýšľajúceho človeka. Nájdete tu čistiace prostriedky pre domácnosť, jemnú telovú kozmetiku a bytový textil, ako sú utierky a špongie vyrobené z recyklovaných materiálov. Všetky výrobky sú vyrobené z udržateľných alebo recyklovateľných materiálov, z PET fliaš, textilných vlákien alebo celulózy. Majú multifunkčné využitie, potešia vás svojou dlhou životnosťou a príjemnou cenou. Sú balené do recyklovaných obalov, papiera alebo nádob na opakované použitie.

Okrem toho spoločnosť podrobne vypočítava emisie CO2, ktoré produkuje pri výrobe, a kompenzuje ich prostredníctvom zapojenia do mnohých environmentálnych charitatívnych projektov.

Vyskúšajte hubky na riad vyrobené z recyklovaných PET fliaš a celulózy, hlinená pasta na čistenie povrchov alebo práškové aktivované uhlie na čistenie pleti alebo zubov.

Ecodis je francúzska spoločnosť, ktorej cieľom je sprístupniť zelený životný štýl všetkým ľuďom. Posúďte sami, ako sa im darí.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Ecodis Anaé by Lufa pod tuhé mydlo - absorbuje prebytočnú vodu

Materiál: lufa valcovitého tvaru, bavlnené vlákna. Dĺžka: 13 cm. Podiel prírodných surovín: 100 %.

5,90 €

Ecodis Anaé by Umývateľné odličovacie tampóny (10 ks) - vyrobené z mäkkej biobavlny

Rozmery: priemer tampónu je 9 cm, veľkosť vrecka 28 x 26 cm. Materiál: organická bavlna s certifikátom GOTS.

11,89 €

Ecodis La Droguerie Ecologique by Roughen špongie na znečistené povrchy (4 ks)

Rozmery: 16 x 10 x 2,5 cm. Materiál: 100 % recyklované PET fľaše. Krajina pôvodu: Vyrobené v západnej Európe.

2,90 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top