Doprava zadarmo nad 40 EUR
(47 produkty)

Eco Cosmetics


Nemecká značka Eco Cosmetics vyrába iba 100 % prírodné produkty, ktoré neobsahujú žiadne umelé zložky ani chemikálie. Všetky výrobky tejto spoločnosti majú prísnu certifikáciu EcoCert, ktorú si zaslúžia vďaka vysokému obsahu rastlinných zložiek v ekologickej kvalite (80-95 %). Okrem toho majú aj certifikát The Vegan Society, ktorý zaručuje, že výrobky neobsahujú žiadne zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách. Okrem toho, vďaka kompenzačnému programu na výsadbu nových stromov v spolupráci so spoločnosťou PRIMAKLIMA e.V. je výroba kozmetiky spoločnosti CO2 neutrálna. V spoločnosti Ferwer nájdete kompletný sortiment výrobkov Eco Cosmetics. Sprchové gély a dezodoranty sa vyznačujú príjemnými vôňami a medzi výrobkami nájdete aj sortiment výrobkov ústnej hygieny, kozmetiku pre deti a kozmetiku na opaľovanie. Medzi špecializované produkty tejto značky patrí napríklad sprchový gél na potetovanú pokožku a zpevňovač prsníkov.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Eco Cosmetics Organická ostružinová zubná pasta (75 ml) - bez fluoridu

Objem: 75 ml. Certifikáty: ECOCERT organická kozmetika, Vegánska spoločnosť, CO2 neutrálny. Podiel organických surovín v celkovom objeme: 10 %.

5,90 €

Eco Cosmetics Tuhý dezodorant BIO (50 ml) - s olivovými listami a slezom

Objem: 50 ml. Certifikáty: ECOCERT organická kozmetika, Vegánska spoločnosť, CO2 neutrálny. Podiel organických surovín v celkovom objeme: 12 %.

8,91 €

Eco Cosmetics Dezodorant roll-on BIO (50 ml) - s granátovým jablkom a goji

Objem: 50 ml. Certifikáty: ECOCERT organická kozmetika, Vegánska spoločnosť, CO2 neutrálny. Podiel organických surovín v celkovom objeme: 15,3 %.

7,90 €Kategória
Top