Doprava zadarmo nad 60 EUR
> Deti > Obuv

Detská obuv

 
(6 produkty)
 
Aj naši najmenší si zaslúžia topánky, ktoré sú pohodlné, vyzerajú skvele a sú vyrobené eticky a udržateľne s ohľadom na životné prostredie a všetky živé organizmy. Ak chcete prvýkrát objavovať svet s ľahkosťou a radosťou, obujte deťom farebné tenisky Inkkas. Topánky tejto značky sa vyrábajú v Mexiku podľa zásad Fairtrade, ktoré zaručujú šetrný a spravodlivý prístup nielen k životnému prostrediu, ale aj k tým, ktorí topánky vyrábajú. Farebné tradičné látky, z ktorých sú tenisky Inkass vyrobené, sa v Peru vyrábajú ručne tradičným spôsobom. Väčšie dievčatá nepochybne očarí elegantná a zároveň hravá bodkovaná obuv Ladybug slip-on.

Všetky značky, ktoré nájdete na Ferwer, vyrábajú svoje produkty eticky a udržateľne, s dôrazom na využívanie obnoviteľných alebo prírodných zdrojov, recykláciu odpadových materiálov, etické a spravodlivé zaobchádzanie s výrobcami a ich zamestnancami a rešpektovanie životného prostredia a všetkých živých bytostí. Za každým z nich stoja zaujímaví a inšpiratívni ľudia, každý z nich má svoj vlastný príbeh, ktorého súčasťou sa môžete stať aj vy kúpou.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Ecoalf Oregalf Sneakers Kids Dusty Pink

Niečo špeciálne pre dievčatá. Mäkké ružové detské tenisky Ecoalf Oregalf vydržia cesty do školy a zo školy, popoludňajší beh v parku aj dlhé prázdninové výlety a dobrodružstvá.

68,90 €

34,45 €

Inkkas Blue Bird Kids

. Ikonický vzor, ktorý odštartoval začiatky značky Inkkas. Pre malých objaviteľov je teraz k dispozícii Bluebird vyrobený v Peru.

52,90 €

21,16 €

Inkkas Black Spectrum Kids

. Ja! Konečne sú tu - farebné detské tenisky od spoločnosti Inkkas. Zhodnite sa so svojimi najmenšími.

52,90 €

21,16 €

-50%

-39%

-60%
Inkkas Slate Kids
21,16 € 52,90 €

-60%
Inkkas Black Spectrum Kids
21,16 € 52,90 €

-60%
Inkkas Blue Bird Kids
21,16 € 52,90 €

-68%
Inkkas Bald Eagle Kids
16,90 € 52,90 €Kategória
Top