Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(5 produkty)

Cottony


Ekologické plienky sú snom každej mamičky. Na trhu je veľké množstvo viac či menej ekologických značiek detských plienok, ale my vo Ferweri vám prinášame tie najlepšie. Ekologické plienky švajčiarskej značky Cottony v piatich veľkostiach pre deti od 2 do 25 kg!

Plienky majú povrchovú úpravu z biobavlny, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk a predovšetkým neobsahuje žiadne dráždivé chemikálie, ako sú bielidlá, parabény alebo parfumy. Vonkajšia vrstva je veľmi priedušná, pokožka dieťaťa môže dýchať a vy sa nemusíte obávať neočakávaných nehôd. Zavinovaniu účinne zabraňujú aj elastické okraje plienok, ktoré tesne, ale pohodlne obopínajú telo dieťaťa. Pri menších veľkostiach od 2 do 5 kg a od 3 do 6 kg navyše mamičkám pomáha indikačný prúžok, ktorý reaguje na vlhkosť v plienke a upozorní matku, keď je potrebné plienku vymeniť.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTYPredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top