Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(57 produkty)

Bio-D


Britská rodinná spoločnosť Bio-D je hviezdou vo výrobe ekologických a udržateľných výrobkov pre domácnosť a hygienu. Názov značky je skratkou anglického výrazu biodegradable, teda biologicky odbúrateľný, a také sú aj všetky ich výrobky. Spoločnosť využíva rastlinné suroviny, obnoviteľné zdroje a kvalitné a bezpečné zložky. Výrobky nie sú testované na zvieratách, nepoužívajú geneticky modifikované suroviny ani živočíšne produkty, a preto sú vhodné aj pre vegánov.

Dalšou veľkou výhodou výrobkov Bio-D sú obaly z recyklovaných materiálov. Fľaše pracieho gélu alebo prípravkov na umývanie riadu sú vyrobené z recyklovaného plastu, zatiaľ čo pracie prášky a iné čistiace prostriedky si môžete kúpiť v papierových vreckách alebo krabiciach. Okrem toho je možné výrobky zakúpiť vo veľkých baleniach, čo tiež vedie k menšiemu množstvu odpadu pri ich používaní.

V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať ekologickú drogériu značky Bio-D na umývanie riadu,čistenie a pranie, ako aj mydlá.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Bio-D Hypoalergénny prací prášok - veľké balenie (12,5 kg)

Zloženie: 15-30 %: uhličitan sodný, 5-15 %: perkarbonát sodný, < 5 %: pentahydrát metasilikátu ...

77,90 €

Bio-D Hypoalergénny prací prášok (2 kg)

Zloženie: 15-30 %: uhličitan sodný, 5-15 %: perkarbonát sodný, < 5 %: pentahydrát metasilikátu ...

14,90 €

Bio-D Hypoalergénny prací prášok (1 kg)

Zloženie: 15-30 %: uhličitan sodný, 5-15 %: perkarbonát sodný, < 5 %: pentahydrát metasilikátu ...

7,90 €

Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top