Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(57 produkty)

Bio-D


Britská rodinná spoločnosť Bio-D je hviezdou vo výrobe ekologických a udržateľných výrobkov pre domácnosť a hygienu. Názov značky je skratkou anglického výrazu biodegradable, teda biologicky odbúrateľný, a také sú aj všetky ich výrobky. Spoločnosť využíva rastlinné suroviny, obnoviteľné zdroje a kvalitné a bezpečné zložky. Výrobky nie sú testované na zvieratách, nepoužívajú geneticky modifikované suroviny ani živočíšne produkty, a preto sú vhodné aj pre vegánov.

Dalšou veľkou výhodou výrobkov Bio-D sú obaly z recyklovaných materiálov. Fľaše pracieho gélu alebo prípravkov na umývanie riadu sú vyrobené z recyklovaného plastu, zatiaľ čo pracie prášky a iné čistiace prostriedky si môžete kúpiť v papierových vreckách alebo krabiciach. Okrem toho je možné výrobky zakúpiť vo veľkých baleniach, čo tiež vedie k menšiemu množstvu odpadu pri ich používaní.

V spoločnosti Ferwer si môžete vybrať ekologickú drogériu značky Bio-D na umývanie riadu,čistenie a pranie, ako aj mydlá.

... více

Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top