Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(36 produkty)

Ben & Anna


Za značkou Ben & Anna stojí mladý nemecký pár. Ben a Anna sa rozhodli opustiť svoj život v Berlíne a žiť v harmónii s prírodou. To ich okrem iného inšpirovalo k vývoju a výrobe kozmetických výrobkov inšpirovaných životom na vidieku. Ich výrobky spĺňajú požiadavky certifikácie NaTrue. Ide o jeden z najprísnejších európskych štandardov pre prírodnú kozmetiku, ktorý zaručuje úplne prírodné zložky, šetrnosť a udržateľnosť.

Ben & Výrobky Anna nie sú testované na zvieratách, neobsahujú nebezpečné chemické zložky a sú vegánske. Ich obaly, ktoré sa vyhýbajú plastovým obalom, sú tiež udržateľné a šetrné k životnému prostrediu. Na webovej stránke spoločnosti Ferwer si môžete kúpiť dezodoranty v papierových valčekoch, zubné pasty a púdre v sklenených nádobkách s kovovým viečkom alebo ústnu vodu v sklenenej fľaštičke.

Vyskúšate vôňu mandarínky alebo stavíte na rad dezodorantov Sensitive pre citlivú pokožku? A vyhrá u vás zubná pasta alebo prášok?

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top