Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(33 produkty)

Ben & Anna


Za značkou Ben & Anna stojí mladý nemecký pár. Ben a Anna sa rozhodli opustiť svoj život v Berlíne a žiť v harmónii s prírodou. To ich okrem iného inšpirovalo k vývoju a výrobe kozmetických výrobkov inšpirovaných životom na vidieku. Ich výrobky spĺňajú požiadavky certifikácie NaTrue. Ide o jeden z najprísnejších európskych štandardov pre prírodnú kozmetiku, ktorý zaručuje úplne prírodné zložky, šetrnosť a udržateľnosť.

Ben & Výrobky Anna nie sú testované na zvieratách, neobsahujú nebezpečné chemické zložky a sú vegánske. Ich obaly, ktoré sa vyhýbajú plastovým obalom, sú tiež udržateľné a šetrné k životnému prostrediu. Na webovej stránke spoločnosti Ferwer si môžete kúpiť dezodoranty v papierových valčekoch, zubné pasty a púdre v sklenených nádobkách s kovovým viečkom alebo ústnu vodu v sklenenej fľaštičke.

Vyskúšate vôňu mandarínky alebo stavíte na rad dezodorantov Sensitive pre citlivú pokožku? A vyhrá u vás zubná pasta alebo prášok?

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

Ben & Anna Tuhý dezodorant Sensitive (60 g) - Cherry Blossom

Hmotnosť: 60 g. Certifikáty: NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podiel prírodných zložiek: 100 %.

8,91 €

Ben & Anna Dezodorant Sensitive (60 g) - Mountain Breeze

Hmotnosť: 60 g. Certifikáty: NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podiel prírodných zložiek: 100 %.

8,91 €

Ben & Anna Dezodorant Sensitive (60 g) - Citrón a limetka

Hmotnosť: 60 g. Certifikáty: NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society. Podiel prírodných zložiek: 100 %.

8,91 €Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Circular Cup        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top