Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 20 EUR
(10 produkty)

Baula


Milovníci ekológie, udržateľnosti a minimalizmu, nalaďte sa všetkými zmyslami! Značka Baula prichádza do Ferweru s revolučnou novinkou pre všetkých, ktorí radi šetria prírodu, miesto a peniaze - koncentrované čistiace prostriedky v tabletách! Máte doma vodu? A fľaša? Potom už nič iné nepotrebujete!

Ako to funguje? Vyberte si koncentrovanú tabletu, ktorú potrebujete. V ponuke nájdete napríklad odmasťovač, čistiaci prostriedok na kúpeľne alebo podlahy či dezinfekčný prostriedok. Tabletu jednoducho rozpustite v 750 ml normálnej vody v nádobe, ktorú máte doma, možno po zakúpení výrobku. A hotovo! Šetríte plast, svoju peňaženku, ale aj životné prostredie a svoje zdravie, pretože tablety sú založené na prírodných rastlinných zložkách. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti šetria miesto nielen vo vašej domácnosti, ale aj pri preprave, čím výrazne znižujú emisie CO2.

Pri jednotlivých tabletách balených v papierovom obale môžete vyskúšať aj štartovaciu súpravu, ktorá obsahuje tablety, ale aj rozprašovač. Na umývanie sa nezabudlo a vy môžete vyskúšať koncentrované umývacie tablety na báze aktívneho kyslíka.

... vícePredané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Cottony        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        Ferwer        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        OnlyEco        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        rCUP/Circular Cup        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top