Objednávky zadané do 14:00 sa odosielajú okamžite | Doprava zadarmo nad 40 EUR
(10 produkty)

Baula


Milovníci ekológie, udržateľnosti a minimalizmu, nalaďte sa všetkými zmyslami! Značka Baula prichádza do Ferweru s revolučnou novinkou pre všetkých, ktorí radi šetria prírodu, miesto a peniaze - koncentrované čistiace prostriedky v tabletách! Máte doma vodu? A fľaša? Potom už nič iné nepotrebujete!

Ako to funguje? Vyberte si koncentrovanú tabletu, ktorú potrebujete. V ponuke nájdete napríklad odmasťovač, čistiaci prostriedok na kúpeľne alebo podlahy či dezinfekčný prostriedok. Tabletu jednoducho rozpustite v 750 ml normálnej vody v nádobe, ktorú máte doma, možno po zakúpení výrobku. A hotovo! Šetríte plast, svoju peňaženku, ale aj životné prostredie a svoje zdravie, pretože tablety sú založené na prírodných rastlinných zložkách. Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti šetria miesto nielen vo vašej domácnosti, ale aj pri preprave, čím výrazne znižujú emisie CO2.

Pri jednotlivých tabletách balených v papierovom obale môžete vyskúšať aj štartovaciu súpravu, ktorá obsahuje tablety, ale aj rozprašovač. Na umývanie sa nezabudlo a vy môžete vyskúšať koncentrované umývacie tablety na báze aktívneho kyslíka.

... více

NAJLEPšIE PRODUKTY

-17%
Predané značky
Baula        Ben & Anna        Bio-D        Bombus        Circular Cup        Cottony        Cytoplan        Eatgreen        Eco Cosmetics        Ecoalf        Ecodis        Ecoegg        Einhorn        Endles by Econea        Ey!        Fair Squared        FeelEco        Ferwer        FINO        Frosch        Green Banana Paper        Handmade Beauty        Henné Color        Hydrophil        Inkkas        Jack n Jill        Jelen        Kimmy Candles        Kongy        Kvitok        Lamazuna        laSaponaria        Lonka        Made Sustained        Midori        More Joy        Mulieres        Nano-b        Neobotanics        Nobilis Tilia        Officina Naturae        OnlyBio        Organika        Organyc        Pedag        Perky        Pinke Welle        Preserve        Purity Vision        Radico        SKFK        Snuggs        Solar Tea        Sonett        Swirl        The Greatest Candle in the World        Tierra Verde        TIO        TL Candles        Tomms        Urtekram        Vegetology        Watersavers        Wave        Weleda        Yoni        You & Oil        Yuuki        
Kategória
Top